עיקר עיסוקה של החברה מתמקד בשירותי בניה תחזוקה שיפוצים וניקיון למוסדות כגון: בתי-חולים, עיריות ומוסדות חינוך, מבני היי-טק ומשרדים.

כקבלן רשום אנו עוסקים בבניה שיפוצים וקידום פרויקטים בכל תחומי הבניה. אנו נותנים שירות לעיריות חברות כלכליות של העיריות לחברות עסקיות וללקוחות פרטיים. הידע והניסיון שלנו בפרויקטים מסוגים שונים נותנים לנו את היכולת לעמוד באתגרים של מגוון פרויקטים.

לחברה רשת רחבה של בעלי מקצוע הפועלים במתן שירותי אחזקה.

מעטפת פעילות הכוללת של חברת א.מ. נתן כוללים ערך מוסף אותם מספקת החברה בהצלחה ללקוחות פרטיים, שירותים אלה ניתנים בתחומי ייעוץ לפתרונות דקורטיביים בבית. שירותי ערך מוסף הם תוספת למוצר או לשרות הבסיסי שבחר הלקוח ומגדילים את ערכו.

שירותי החברה ניתנים בפריסה ארצית ובשימת דגש על איכות, נוחות ומקצועיות.

גיבוי ותפעול
חברת א.מ. נתן מפעילה מעל 120 עובדים, יחד עם מערך זה מפעילה חברת א.מ. נתן מוקד טלפוני הנמצא במשרדי ההנהלה, קיים גיבוי מקצועי מאייש את המוקד 24 שעות ביממה, 364 ימים בשנה, המשרתים בתי אב בישראל.

תקנים והסמכות – איכות ומקצועיות
עובדי א.מ. נתן הינם עובדים מוסמכים ובעלי תעודות בתחומם העומדים בקריטריונים הבטיחותיים וכפופים לדרישות משרד העבודה, העובדים מבצעים כל פעילות באופן מקצועי, המבוסס על ידע וניסיון רב הנצברים במהלך השנים  תוך פיקוחם של המנהלים בשטח.

לחברה מודל הפקת לקחים אשר הוכיח את עצמו במהלך השנים והביא לאיכות שרות גבוה ולשביעות רצון מלאה של לקוחותיה, אנו מחויבים למתן תשלום שכר רק לפי החוק ובכך אנו יוצרים סביבת עבודה של עובדים מרוצים ובעלי תודעת שרות גבוהה.

ביטוח ואחריות
החברה מבוטחת בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית, חבות מעבידים וצד ג'.

שרות הלקוחות
א.מ. נתן מובילה את הטיפול באכות השרות לו זוכים הלקוחות, המחלקה מנהלת מערכת בקרת שרות וזאת כדי לוודא טיפול מסור, מקצועי ואיכותי ללא פשרות בכל לקוח ולקוח, יחד עם מחלקה זו עוקב מנכ"ל החברה אחר כל פנייה מצד הלקוח ואחר ביצוע מענה מהיר לפניה זו עד תום, בראש המחלקות עומדים מנהלים מנוסים במתן שרות, הצוות והמשרד מקנה ללקוח תחושה כי אכן הצלחתו היא גם הצלחתנו.